Pomôžte nám prosím zistiť v našom prieskume ako je Ariana Richards známa na Slovensku a v Čechách a zahlasujte v ankete.


Ariana's wallpapers are available to download HERE
galleryariana.com
ariana.org

The First Slovak Unofficial Website
 

Ariana si po dlhom čase zahrá v novom filme!


NEWS Od Arianinho posledného filmu Tremors 3: Back to Perfection uplynuli 4 roky a tak s radosťou môžem po takej dlhej dobe konštatovať, že ARIANA JE SPÄŤ! Pravdepodobne si zahrá malé cameo v pripravovanom filme 5-25-77.

Film vzniká pod vedením režiséra Patricka Reada Johnsona, režiséra iných známych Arianiných filmov (Spaced Invaders, Angus)

Čo sa skrýva pod tajuplným názvom 5-25-77? Je to dátum premiéry Hviezdnych vojen, ktorý bol 25. mája v roku 1977. Film je vlastne režisérova autobiografická výpoveď o skupine teenagerov a o okolnostiach za akých túto premiéru prežívali. Okrem Ariany si zahrá vo filme aj sám režisér Patrick Read Johnson, jeho rodinní príslušníci a medzi účinkujúcimi môžeme nájsť aj iné známe mená. Napríklad: Colleen Camp (Police Academy 2: Their First Assignment), Christopher Lloyd (Back to the Future), Chris Owen (American Pie), s ktorým si Ariana už zahrala v Angusovi.

Film mal mať premiéru 25. 5. 2005 t.j. na 28. výročie premiéry Hviezdnych vojen, ale premiéra sa nekonala. Zjavne však tvorcov dátum 25. 5. láka a tak je dosť možné, že sa tohoto filmu dočkáme v tento deň na budúci rok.


Bližšie informácie o filme nájdete na IMDB 5-25-77
Google
Based on Etomite Content Management System. Ariana Richards - The First Slovak Unofficial fansite. Created by Steven Hollywood
Powered by Etomite CMS.