Pomôžte nám prosím zistiť v našom prieskume ako je Ariana Richards známa na Slovensku a v Čechách a zahlasujte v ankete.


Ariana's wallpapers are available to download HERE
galleryariana.com
ariana.org

The First Slovak Unofficial Website
 

Tremors (Chvenie)

Obsah filmu Chvenie.

TremorsOriginálny názov: Tremors
Slovenský názov: Chvenie
Rok výroby: 1990
Réžia: Ron Underwood
Hrajú: Ariana Richards, Kevin Bacon, Fred Ward, Finn Carter, Michael Gross, Reba McEntire, Charlotte Stewart, Tony Genaro, Robert Jayne


Príbeh filmu Tremors sa začína odohrávať v okamihu, keď sa jedného krásneho rána zobúdzajú dvaja nájomní robotníci Valentine a Earl do nového dňa. Opäť ich čaká len nudná a málo platená práca, ktorej majú už po krk a tak odchádzajú do mesta Bixby, kde dúfajú, že si nájdu nejaké dobre platené zamestnanie. Cestou do Bixby natrafia na niekoľko nevysvetliteľných úmrtí ľudí, žijúcich na farmách v okolí púštneho mestečka Perfection. Vrátia sa do Perfection, aby varovali ostatných obyvateľov. Na jedinej ceste vedúcej z Perfection dôjde tiež k nehode, ktorá ostáva neprejazdná a tak zostávajú všetci nedobrovoľne uväznení v mestečku. Ako jediná možnosť pre nich je vyslať Vala a Earla na koňoch cez púšť, aby priviedli pomoc. Cestou však Valovi a Earlovi skríži cestu prvá obluda - obrovský podzemný plaz Graboid. Čírou náhodou sa im ju podarí zabiť, no seizmologička Rhonda Le Beck, ktorá v okolí Perfection robí výskum ich varuje, že jej prístroje zaznamenali oveľa viac epicentier podivného podzemného chvenia a že oblúd bude pod zemou ešte určite viac. Obyvateľov mestečka bude stáť veľa námahy a vynachádzavosti, kým sa im podarí vysporiadať s ďaľšími troma hladnými Graboidmi.

Arianina filmová rola: - Ariana hrá vo filme Tremors rolu Mindy Sterngood - Nancyinu dcéru. Mindy je 10 ročné dievča, celé dni sa hrajúce na ulici s pogom, počúvajúce walkmana a netušiace, aké nebezpečenstvo sa skrýva pár metrov pod povrchom.

Moje hodnotenie filmu:

Celkový dojem: 100% - Film Tremors je skvelý, nenáročný "monster movie" horrorovo ladený film s množstvom humorných situácií a hlášok.
Arianin herecký výkon: 100% - Takéto ukričané úlohy idú Ariane naozaj dobre. Nanešťastie v tejto prvej časti série Tremors filmov nedostala Ariana veľa hereckej príležitosti.
Arianin šarm vo filme (charizma filmovej postavy): 95%

Viac informácií o filme získate v databáze imdb na nasledujúcej linke: IMDB Tremors

 

Vysvetlivky:

Graboid - (slov. Drapák) Obrovský, tlstý, mäsožravý plaz alebo červ, žijúci pod zemou a striehnúci na svoje obete. Orientuje sa podľa hluku na zemskom povrchu.

Tremors

Click to zoom ->
Click to zoom ->
Click to zoom ->

Diskutovať o tomto filme môžete na našom FILMOVOM FÓRE.

Google
Based on Etomite Content Management System. Ariana Richards - The First Slovak Unofficial fansite. Created by Steven Hollywood
Powered by Etomite CMS.