Pomôžte nám prosím zistiť v našom prieskume ako je Ariana Richards známa na Slovensku a v Čechách a zahlasujte v ankete.


Ariana's wallpapers are available to download HERE
galleryariana.com
ariana.org

The First Slovak Unofficial Website
 

THE LOST WORLD: JURASSIC PARK (Stratený svet: Jurský Park)

Obsah filmu Stratený svet: Jurský Park

The Lost WorldOriginálny názov:
The Lost World: Jurassic Park
Slovenský názov: Stratený svet: Jurský Park
Rok výroby: 1997
Réžia: Steven Spielberg
Hrajú: Ariana Richards, Jeff Goldblum, Julianne Moore, Pete Postlethwaite, Vince Vaughn, Vanessa Lee Chester, Richard Schiff, Arliss Howard, Joseph Mazzello, Camilla Belle


Štyri roky po incidente, ktorý sa odohral na ostrove Isla Nublar organizuje John Hammond vedeckú expedíciu na susedný ostrov Isla Sorna, ktorá má za úlohu zdokumentovať žijúce dinosaury v ich prirodzenom prostredí. Team tvorí technik Eddie Carr, fotograf-reportér Nick van Owen, matematik-chaotik Ian Malcolm, paleobotanička Sarah Harding a k výprave sa ako čierny pasažier pridá aj Ianova dcéra Kelly. Krátko po príchode na ostrov však zisťujú, že spoločnosť INGEN okrem nich vyslala na ostrov aj druhý team, tento krát nie dokumentaristov ale lovcov, ktorých úlohou je dinosaury pochytať do klietok a previesť do zoologickej záhrady v San Diegu. Dinosaury však prvému aj druhému teamu zničia zariadenia na komunikáciu a tak oba teamy ostávajú odrezané od sveta na odľahlom ostrove plnom nebezpečných prehistorických tvorov, ktoré si nemilosrdne bránia svoje územie a potomkov. Cesta na druhý koniec ostrova k budovám napájaných geoenergiou v ktorých je jediné možné rádiové spojenie je krutá a vyžiada si veľa ľudských obetí. Malcolmovmu teamu sa podarí dostať k vysielačke a privolať pomoc, lovci si medzi tým ulovia a z ostrova odvážajú jednu z najnebezpečnejších trofejí - živého Tyrannosaura Rexa s mláďaťom. Po príchode do San Diega je Tyrannosaurus nedopatrením vyslobodený z nákladového priestoru lode na ktorej bol prevážaný a vydá sa do ulíc zobúdzajúceho sa mesta hľadať svoje mláďa, ktoré bolo na pevninu prevezené letecky. Len vďaka pohotovému Malcolmovmu jednaniu sa podarí predísť väčším škodám. Malcolm nájde mláďa, zanesie ho späť na loď na ktorú za ním príde aj starý Tyrannosaurus, ktorého inštinkty vedú za hlasom svojho potomka, načo je opäť zavretý v nákladovom priestore a odvezený loďou späť na ostrov.

Arianina filmová rola: - Ariana hrá vo filme The Lost World: Jurassic Park už po druhý krát vnučku miliardára Johna Hammonda Lex Murphyovú. Tento krát je jej výstup obmedzený len na krátke zvítanie sa s doktorom Malcolmom, ktorý si prišiel do rezidencie jej starého otca Johna Hammonda po inštrukcie k expedícii na ostrov dinosaurov.

Moje hodnotenie filmu:

Celkový dojem: 95% - Celkom dôstojné, aj keď už nie originálne pokračovanie prvej časti Jurského Parku. Originalita je tu kompenzovaná zvýšenou akčnosťou snímku.
Arianin herecký výkon: 100%
- Ariana opäť v roli Lex Murphy. Vo filme sa ale objaví len na pár sekúnd, čo je zaiste veľká škoda.
Arianin šarm vo filme (charizma filmovej postavy): 100%

Viac informácií o filme získate v databáze imdb na nasledujúcej linke: IMDB The Lost World: Jurassic Park (1997)

The Lost World: Jurassic Park

Click to zoom ->
Click to zoom ->
Click to zoom ->

Diskutovať o tomto filme môžete na našom FILMOVOM FÓRE.

Google
Based on Etomite Content Management System. Ariana Richards - The First Slovak Unofficial fansite. Created by Steven Hollywood
Powered by Etomite CMS.